بازدید از شهرستان سنگسر و شهمیرزاد در قالب نخستین دوره طرح ملی "مهر ایران"

۱۷ دی ۱۳۹۶ | ۰۰:۰۰ کد : ۳۱۰۳ اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
اعضای جهاددانشگاهی در بازدیدی دو روزه در قالب نخستین دوره طرح ملی "مهر ایران" از اماکن تاریخی و جاذبه های گردشگری شهرستان مهدی شهر و شهمیرزاد استان سمنان دیدن کردند.
بازدید از شهرستان سنگسر و شهمیرزاد در قالب نخستین دوره طرح ملی "مهر ایران"

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، طرح گردشگری مهر ایران با هدف تمهید ایران‌گردی ارزان ویژه اعضای جهاددانشگاهی برنامه ریزی شده است که نخستین دوره آن با بازدید اعضای جهاددانشگاهی از اماکن دیدنی و تاریخی شهرستان مهدیشهر و شهمیرزاد در استان سمنان همچون غار دربند، عمارت تاریخی خیل خان، موزه سنگ و فسیل و شب نشینی در سیاه‌چادر ایل مهدی شهر(سنگسر) و سایر برنامه های تفریحی برگزار شد.
 
•    مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران با اجرای بیش از صدها سفر گروهی و سابقه‌ی طولانی در امر گردشگری دانشجویی تصمیم به اجرای برنامه‌های گردشگری برای اعضای جهاد دانشگاهی دارد و در اجرای این برنامه تلاش خواهد شد تا در جهت آشناسازی و ارتباط فرهنگی دانشجویان کشورهای تمهیدات لازم به کار گرفته شود. هدف از این بازدیدهای نظام‌یافته آگاهی دانشجویان منطقه در خصوص میراث مشترک فرهنگی است تا در جهت تقویت آگاهی‌های مربوطه و گسترش و تعمیق ارتباطات فرهنگی گام بردارد و اردوها و رویداد برگزار شده در قالب انتشار گزارشات تخصصی منتشر گردد.


نظر شما :