به همت مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران:

گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی برای پنجمین بار برگزار می شود

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۰:۲۹ کد : ۲۸۱۸۱ اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی با موضوع چالش های گردشگری در دوران کرونا برگزار می شود.
گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی برای پنجمین بار برگزار می شود
گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی با موضوع چالش های گردشگری در دوران کرونا برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران (ISTTA)، به دنبال برگزاری چهار دوره گردهمایی گروه‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی دانشگاه‌های کشور توسط مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران، پنجمین دوره گردهمایی با موضوع چالش‌های گردشگری در دوران کرونا روز دوشنبه مورخ 11 اسفند 1399 ساعت 10 تا 13 در سالن جلسات شهید صبوری معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.
با توجه به شرایط حاکم بر جامعه در پی شیوع ویروس کرونا، پیامدهای اقتصادی و تاثیر ان بر جامعه و علی الخصوص در حوزه گردشگری برگزاری این گردهمایی و استفاده از نظرات کانون های مرتبط می تواند کمکی درجهت برون رفت از این معضلات باشد که حضور جدی تر و اثر گذاری بیشتری را در این حوزه می طلبد.
بدین‌منظور این مرکز به‌منظور هم‌افزایی و اثربخشی بیشتر فعالیت‌ها،‌ درنظر دارد با برگزاری این گردهمایی، تشکل‌های دانشجویی حامی گردشگری و حافظ میراث فرهنگی را گرد هم آورد. 
این گردهمایی باتوجه به فعالیت گروه‌های دانشگاهی با موضوع گردشگری و میراث فرهنگی وتوانمندی‌های شایان میراث فرهنگی و گردشگری در پهنه سرزمین بزرگ ایران و کاستی‌های موجود و نگرانی‌های مشهود دانشگاهیان در حفاظت و معرفی این میراث و توسعه صنعت گردشگری در کشور و نیاز به فرهنگ‌سازی در این عرصه در میان اقشار مختلف،‌در جهت انسجام‌بخشی و "ید واحد" کردن گروه‌های دانشجویی درگیر برگزار می شود.
در این طرح گروه‌های دانشجویی مرتبط می‌توانند در تدوین دستورالعمل‌ها، سیاست‌ها و آئین‌نامه‌های گردشگری در جهت تسهیل، تسریع و بهبود کارها مشارکت داشته باشند و  شاکله دانشجویی، داوطلبانه، غیرسهم‌خواهانه، صادقانه و دلسوزانه دانشجویی موجب نقد و باعث رشد، پویایی و حرکت می‌شود و جلوی سکون را می‌گیرد.
همچنین این مرکز درنظر دارد نظرات، ایده‌ها و پیشنهادات اعضای این گروه‌ها را ساماندهی نموده و با بهره‌مندی از توانمندی‌های دانشجویان برای انجام فعالیت‌های گردشگری در این عرصه گام های مهمی بردارد.
این مراسم به صورت زنده از اینستاگرام مرکز گردشگری به آدرس instagram.com/istta.ir وسامانه meeting.acecr.ac.ir  پخش خواهد شد.
شرکت کنندگان می توانند جهت ثبت نام در گردهمایی و دریافت کد رهگیری با شماره تلفن 66491222 تماس حاصل نمایند.
لازم به ذکر است ارائه گواهینامه از برنامه های جانبی خواهد بود.

نظر شما :