علی‌اکبر عبدالملکی، رئیس کمیسیون گردشگری و کسب‌وکار‌های وابسته اتاق بازرگانی ایران:

راه اندازی فدراسیون گردشگری

۲۹ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۲:۵۲ کد : ۲۱۸۹۰ اخبار و برنامه های مرکز گردشگری
علی‌اکبر عبدالملکی در سومین نشست شورای مشورتی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران از راه اندازی فدراسیون گردشگری خبر داد.
راه اندازی فدراسیون گردشگری

به گزارش روابط عمومی مرکز گردشگری علمی-فرهنگی دانشجویان ایران(ISTTA)، ‌علی‌اکبر عبدالملکی، رئیس کمیسیون گردشگری و کسب‌وکار‌های وابسته اتاق بازرگانی ایران در این نشست اظهار کرد: به دنبال تأسیس فدراسیون گردشگری کشور ذیل کمیسیون گردشگری هستیم. البته جای جهاددانشگاهی در این فدراسیون خالی بوده و خوب است این نهاد با حضور در اتاق بازرگانی، جایگاه خود را در این فدراسیون داشته باشد.

 رئیس کمیسیون گردشگری و کسب‌وکار‌های وابسته اتاق بازرگانی ایران نیز در سخنانی با بیان اینکه با برگزاری همایش‌های علمی مرتبط با حوزه گردشگری می‌توان کار‌های زیادی انجام داد، اظهار کرد: گردشگری حوزه‌ای حساس مانند یک گل است که با کوچکترین بادی تحت تأثیر قرار می‌گیرد. نگاه مدیران باید به این سمت سوق پیدا کند تا دامنه تأثیرپذیری‌ها در این عرصه کاهش یابد.

حمایت از ایده‌های کارآمد گردشگری ذیل بانک ایده گردشگری

‌عبدالملکی در ارتباط با تعامل با دانشگاهیان به‌منظور جذب دانشجویان در حوزه گردشگری گفت: اصل ۴۴ قانون اساسی که مورد تأکید مقام معظم رهبری هم بوده و متأسفانه کمتر مورد توجه قرار گرفته، مربوط به حوزه‌های فعالیتی دولت و بخش خصوصی و تأکید آن بر واگذاری برخی حوزه‌ها به این بخش و برای چابک‌تر شدن دولت بوده است، به همین‌منظور ما نیز در حال راه‌اندازی بانک ایده در حوزه گردشگری هستیم. هر فردی از جمله دانشجویان در خصوص گردشگری اید‌ه‌ای داشته باشد، می‌تواند به ما اعلام کند و از آن ایده حمایت صورت می‌گیرد.

 


نظر شما :